Mõnus tulevärk Estateguru kontol

Juuli kuu esimestel päevadel läks tõsiseks aktsiooniks meie Estateguru kontol, kui koguni kolm projekti lõpetati üsna üksteise järel ära ja laenud maksti koos intressidega tagasi.

Estateguru portaal on meie pere ühisrahastusportfellis hetkel kõige suurema osakaaluga ning mina olen seni nende tegemistega väga rahule jäänud. Eriti jõuliselt olen Estateguru portfelli kasvatanud viimase 4-5 kuu jooksul.

Kui seni oli meil edukalt lõpetanud vaid kaks projekti, siis juuli alguses tuli paari päeva jooksul kolm tükki juurde, kui punkt pandi Madara, Jõe ja Metsmaakeri projektidele. Kokku oli mul kolmes projektis sees 507 euri ning intresse teenisin 36,3 euri. Madara projekti tulususeks tuli lõpuks 12%, Jõe ja Metsmaakeri projektidel vastavalt 11,75% ja 11,16%.

Kolme uude projekti, igasse 200 euri, andsin ka raha välja. Neist Melleni ja Madara refin. projektid on juba laenuvõtjatele kätte antud, Kuninga sildlaenu summa on koos, aga veel välja maksmata.

Hetkel on meil Estategurus väljastatud laenude põhisumma jäägiks 8307 euri ning see jaguneb 41 erineva projekti vahel.

Plaan on Estategurusse sisse panna oma raha kuni 10 000 eurot ning jätta kogu summa, intressitulud reinvesteerides, seal siis loodetavasti pikkadeks aastateks keerlema ja tulu teenima.

Kui Sa veel Estategurus tegev ei ole, aga soovid alustada, siis on hea võimalus liituda keskkonnaga minu soovituskoodi EGU55462 kasutades. Soovituskoodi kasutades maksab Estateguru pärast registreerimist kolme esimese kuu jooksul teostatud investeeringute kogusummalt 0,5% soovitusraha Sinu kontole juurde. Samuti laekub Sinu investeeritud summalt 0,5% soovitusraha ka minu virtuaalkontole.
Kõige lihtsam on luua soovituskoodiga konto läbi selle lingi SIIN.

 

NB! Igaks juhuks kirjutan lõppu, et selle postituse näol pole tegemist kellegi poolt kinni makstud reklaami ega soovitusega, vaid minu enda arvamusega senise isikliku kogemuse põhjal.

Avaldas Elunaut

Kontakti saab minuga e-maili aadressil tasane.investor@gmail.com.

3 kommentaari teemal “Mõnus tulevärk Estateguru kontol

  1. Kas oleks palju paljutud, kui ka Proua Tasane Investor ühe külalispostituse teeks? Oleks huvitav teada, miks ja kuidas tema investeerimiseni jõudis ja kuidas on ta mõtted tänasel päeval.

    1. Kusjuures olen talle korra selle mõtte juba välja käinud, aga sain üsnagi tõrjuva vastuse 🙂 Aga nüüd sain selle kommentaari näol laskemoona juurde, et uuesti küsida.

Kommenteeri