Mis tunne on olla miljonär?

Ilmselt kõikidel finantsvabaduse poole pürgijatel on helesinise unistusena peast läbi käinud mõte, et mis tunne on olla miljonär? Pange nüüd tähele, sest ma kohe räägin teile – päris hea tunne on!

Avastasin oma exceli tabelist finantside hetkeseisu vaadates, et juba viimased kaks kuud on meie pere olnud miljonäri staatuses – seda küll praeguseks ammu käibelt maas olevas Eesti krooni vääringus. Mõttetu asi, mille pärast rõõmustada, ütlete te? Ei ole, ütlen ma vastu! Motivatsiooniks kõlbab iga väikene selline mõtteharjutus.

Viimasest kuukokkuvõttest lähtuvalt on meie netoväärtuseks 65 912 eurot, mis kunagise krooni vahetuskursiga korrutades annab 1 031 298 eurot ja 70 senti. Eriti ilusaks läheb pilt veel juhul, kui kobiks oma mammonaga idapiiri taha, sest siis oleks selle poti väärtus peaaegu 4,5 miljonit rubla.

Muidugi on sellistest arvutustest reaalses elus vähe kasu ning rikkamaks see meie peret ei tee. Kuna euromiljonäriks saamiseni on veel väga pikk tee, siis ei saa pahaks panna, kui otsime rõõmu ka sellistest väikestest asjadest ning vahefinišitest.

Exceli tabeli abil tulevikku vaadates peaksime me senist lineaarset kasvu arvesse võttes netoväärtuses 100 000 piiri ületama millalgi järgmise aasta lõpus. Ma arvan, et siin ongi hea hetk see ka järgmise aasta eesmärgina välja hõigata!

Avaldas Elunaut

Kontakti saab minuga e-maili aadressil tasane.investor@gmail.com.

Üks kommentaar teemal “Mis tunne on olla miljonär?

Kommenteeri