Saime Madaralt dividende! Intervjuu Pr. Tasase Investoriga!

Eelmisel aastal Balti börsil noteeritud Läti kosmeetikafirma Madara Cosmetics on olnud oma investorsuhetes väga aktiivne ning minu üllatuseks sain ühel päeval teada, et saime neilt ka esimese dividendi. Erinevalt meie teistest börsifirmadest ei maksnud Madara meile mitte raha vaid premeeris meid enda toodetega.

Kuna ma ise neid asju üldse ei jaga, siis tegin välkintervjuu Pr. Tasase Investoriga ning uurisin, mida ja kui palju me saime. Kõik dividendihuvilised ja kosmeetikasõbrad, lugege nüüd hoolikalt – Tasase Investori blogi ajalooline esimene intervjuu ja esmakordselt teeb blogis häält minu investeerimispartner, kes täitsa juhuslikult on ka mu abikaasa.

20180417_224052 (1)

Küsib: Hr. Tasane Investor.
Vastab: Pr. Tasane Investor.

Millal Sa avastasid, et Madara pakub investoritele sellist tasuta kingitust?

Ma olin ennast kunagi registreerinud Madara kodulehel nende investorprogrammi ja siis mul tuli ühel päeval selline meil, kus lubati tasuta pakki, kui ma lähen ja avaldan kodulehel selleks soovi.

Mida selleks täpsemalt tegema pidi?

Lihtsalt pidi tellimuse sisse andma ja ootama. Pakk tuli kohale umbes kahe nädala pärast. Kodulehel oli küll kiri, et kui kohe tellid, siis pakk jõuab aprilli lõpuks, kuid tegelikult tuli palju kiiremini.

Mis paki sees oli?

Seal oli kolm madara uut toodet. Üks neist oli looduslik päikesekreem. Siis olid hüaloroon ampullid, mis teevad nooreks ja ilusaks. Saab kuuri teha, mis peaks näonahale mõjuma värskendavalt ja tegema head. Peab paki pealt lugema, mis see täpselt lubab teha. Lõpuks oli veel ka detox söeseep, mis tundus ka päris huvitav toode.

Tegemist oli siis nö testeritega?

Kusjuures, ei. Täiesti normaalsuuruses tooted. Teadmata, mis mulle saadetakse, siis olin väga üllatunud. See oli täiesti üllatuspakk. Tegelikult saavad mitteinvestorid seda pakki ka kodulehelt tellida. Hinnaks oli seal kirjas 27 eurot ja nemad väidavad, et toodete väärtus eraldi on isegi 40 eurot.

Ehk siis see pakike on nagu dividendid?

No jah, dividendipakk.

Kui seda pakki võtta Madara dividendidena, siis mida peaks meesinvestorid tegema?

Kinkima need tooted oma naisele!

Kuidas esimene mulje pakis leidunud toodete kohta on olnud?

Ma olen praeguseks proovinud neid ampulle. Need tekitavad nahale sellise huvitava kaitsva kileja tunde. See pidigi nii olema, ma infolehelt lugesin. Eks ma kaks nädalat saan neid katsetada ja siis näeb tulemust.

Miks Sa üldse Madara aktsionär oled?

Mees käskis!

NB! Palun prouale aplausi heade vastuste eest. Eriti tähelepanuväärne ja korrektne on minu hinnangul too viimane vastus, mis nõuab lausa ovatsioone püsti seistes!

Avaldas Elunaut

Kontakti saab minuga e-maili aadressil tasane.investor@gmail.com.

3 kommentaari teemal “Saime Madaralt dividende! Intervjuu Pr. Tasase Investoriga!

  1. Tere! Väga huvitav lugemine. Kas see investorprogrammiga liitumine tähendab uudiskirja liitumist või peab omama aktsiaid? Kuidas see teade täpsemalt neilt tuli? Tänud vastuse eest ette!:) Kelli

    1. See aktsionäride programm. Veebilehel peaks neil kirjas olema. Üsna väikesest kogusest aktsiatest piisab, vist oli 20 tk või umbes sinna kanti. Pead ei anna selle numbri osas 🙂

Kommenteeri