Uus elu, uus algus!

Nii sõbrad! Nagu mõni minu blogi aktiivsem jälgija on näinud, siis minu viimane postitus oli kuu aega tagasi kirjutatud mai kokkuvõte. Kuskil ma vist vihjasin ka, et tulemas on üks suurem muudatus blogiga ning see on nüüd siis käes. See oligi põhjus miks ma teid nii kaua oma kirjasõnapimeduses hoidsin.

Kuna tänu Rahajutud.ee portaali algatusele tekkis idee koondada aktiivsemad ja ambitsioonikamad Eesti rahablogijad ühe mütsi alla, siis aitasin veidi seda mõtet arendada ning otsustasin, et see on hea hetk teha blogiga lisaks domeeninime vahetusele ka rebränding.

Kui ma veidi rohkem kui aasta tagasi blogiga alustasin, siis võtsin esimese ettejuhtuva nime, mõtlemata üldse sellele, et minu blogi võiks nii populaarseks osutuda. Nüüd, tänu soodsale juhusele, oli aeg küps alustada nö puhtalt lehelt ning blogi nimeks saab olema Elunaut.

Miks Elunaut? Tahtsin ka ägedat nime nagu näiteks Rahakratt või Jaak Roosaare, aga kontrollisin ja need olid juba võetud. Elunaut oli aga vaba. Nali naljaks, tegelikult oli tegemist kaalutletud otsusega, vähemalt viis sekundit pidasin endamisi aru. Abikaasa käest küsisin ka, aga tal olid tol hetkel olulisemad ja elulisemad teemad mõttes.

Hea lugeja, kui Sulle läheb minu blogi korda ning Sa soovid alustada investeerimist ühisrahastuses ning saada isegi väikest liitumisboonust, siis registreeri ennast nende linkide kaudu: Mintos ja Estateguru. (Lisainfo)

Selgitan lähemalt nime Elunaut. Põhiline põhjus nimemuudatuseks oli see, et tahan tulevikus ehk rohkem puudutada ka üldisemaid teemasid, mitte piirduda vaid investeerimisteemadega. Kuna meie pere eesmärk on jõuda finantsvabaduseni ning eriti mina olen võtnud seda teekonda isegi veidi liiga tõsiselt, siis Elunaudi nimi peaks aitama mul hoida täpsemat sihti.

Elunaut peaks tähistama seda, et silmad krõllis finantsvabaduse poole püüdlemine ei saa olla ainuõige tee ning teekonda peab oskama nautida. Samuti tulevikus, kui loodetavasti finantsvabadus või sellele lähedane seisund, on saavutatud, peab veidi suutma oma püksirihma lõdvemaks lasta ning suuta ka oma pingutuste vilju nautida.

Ühe põhjusena on Elunaut ka lihtsalt laheda kõlaga nimi nagu näiteks kosmonaut – ja kõik me oleme kunagi ju tahtnud kosmonaudiks saada.

Nime jutud räägitud, annan teile ka lubaduse, et edaspidi saate minust jälle veidi tihemini kuulma! Kajastan muidugi oma tegemisi meie pere finantsportfelli kallal ning filosofeerin aeg-ajalt ka erinevatel temaatilistel probleemidel.

Palun teid, kes te olete minu blogide teavitused tellinud endale e-maili peale, tehke see liigutus uuel lehel uuesti, kuna kolimisega läksid vanad teavitused vett vedama.

Tänan teid tähelepanu eest ning jätkame üheskoos seda teekonda finantsvabaduse suunas!

Avaldas Elunaut

Kontakti saab minuga e-maili aadressil tasane.investor@gmail.com.

4 kommentaari teemal “Uus elu, uus algus!

Kommenteeri