Väike käojaani ajamine käib normaalse investeerimistegevusega kaasas

Sarnaselt mõne korraliku poliitikuga, ei saanud ka mina jätta teile oluliste numbrite avaldamisel vassimata. Enda vabanduseks saan öelda, et ma ei teinud seda teadlikult või meelega. Seetõttu teen hea meelega vigade paranduse.

Esmaspäeval avaldatud mai tulemuste numbrites oli sisse jäänud üks viga, mis muutis oluliselt tulemust. Nimelt, teisipäeval kontole laekunud Tallinna Sadama dividendide kirja panemise järel märkasin, et Telia Lietuva mais makstud dividendid olid jäänud täiesti kahe silma vahele.

Leedukatelt tuli suure saladuse varjus, nii et üldse ei märganud, 68 eurot. See tähendas, et mais saadud dividendid kerkisid 364,2 euro peale ning koos ühisrahastusest laekunud intressituluga tuli passiivse tulu number kokku 755,5 eurot. See aga tähendab meie pere uut rekordit! Eelmise aasta aprillis püstitatud senine tippmark langes veidi enam kui 30 euroga.

Meie aktsiaportfellist on dividendid laekumata veel Merko Ehituselt ja Tallinkilt. Mõlemad peaks omanikutulu välja maksma juuli alguses. Juunis on kohe-kohe oodata Baltic Horizon Fundi väljamakset ning kuu lõpus peaks tulema ka Admiral Marketsi võlakirjaintressid. Niiet dividendikevad venitab ennast mõnusalt suurde suvesse välja.

Avaldas Elunaut

Kontakti saab minuga e-maili aadressil tasane.investor@gmail.com.

2 kommentaari teemal “Väike käojaani ajamine käib normaalse investeerimistegevusega kaasas

  1. Et poliitikud ajavad käojaani ja siis mina ka?? Mina sellest postitusest miskit kasulikku ega huvitavat ei leidnud.

Kommenteeri