Rahakoodid

Siin lehel olevate sooduskoodide abil saad Sa alustada oma investeerimisteekonda minu lemmikühisrahastusportaalides. Panen üles üksnes nende portaalide koodid, mida ka mina oma investeerimisel kasutan. Kui kasutad registreerimisel neid sooduskoode, siis toetad sellega minu kirjutamishobi ja annad motivatsiooni seda teed täie mürinaga jätkata! Näiteks Mintoses saad ka Sina ise oma investeerimisteekonna alguses sooduskoodist kasu! Tänan Sind, hea lugeja, juba ette!

Lätlaste laenuvahendusportaal Mintos on minu ühisrahastusportfellis selgelt kõige suurema osakaaluga ning toimetan seal väga aktiivselt. Kui Sa pole veel Mintoses investeerimist alustanud, siis tasub teha seda läbi minu sooduskoodi, kuna sellisel juhul saad ka Sina 90 päeva jooksul pärast registreerumist 1% suurust eksklusiivset boonust.

Kõige lihtsam on luua soovituskoodiga konto läbi selle lingi SIIN.

Crowdestate’i portaalil on minu portfellis järjest kasvav osakaal ning tegemist on keskkonnaga, mida julgen oma senise kogemuse põhjalt soovitada. Kui otsustate Crowdestate’is investeerida ning soovite minu blogimishobi toetada, siis võite teha konto minu soovituslingi kaudu.

Kõige lihtsam on luua soovituskoodiga konto läbi selle lingi SIIN.

Minu ühisrahastusportfellis on Estategurul väga suur ja oluline osa. Kui Sa veel Estategurus tegev ei ole, aga soovid alustada, siis on hea võimalus liituda keskkonnaga minu soovituskoodi EGU55462 kasutades. Soovituskoodi kasutades maksab Estateguru pärast registreerimist kolme esimese kuu jooksul teostatud investeeringute kogusummalt 0,5% soovitusraha Sinu kontole juurde. Samuti laekub Sinu investeeritud summalt 0,5% soovitusraha ka minu virtuaalkontole.

Kõige lihtsam on luua soovituskoodiga konto läbi selle lingi SIIN.